Doktorlar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Forum Sitesi

Doktorlar Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Nas Elmas Ropörtaj

YazarMesaj
YaSomm..!!
Admin
YaSomm..!!

Nas Elmas Ropörtaj Empty
MesajKonu: Nas Elmas Ropörtaj   Nas Elmas Ropörtaj Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 11:27 am

Merhaba Dr. Eylül.Dizi nasıl gidiyor? Doktorluğu sevdiniz mi?

Doktorluk çok onur verici,insan hayatı kurtaran bir meslek ama çokta yorucu.Biz ekip olarak Gebze'de bir hastanede çalışıyoruz.Orada doktorların koşuşturmasını,çabasını görüyorum,gerçekten zor.

'Haziran Gecesi' çok başarılı bir diziydi. Bittikten sonra sizi pek ortalarda göremedik.Neden?

Biliyorsunuz ben Yeditepe Üniversitesi Tiyatro mezunuyum.Bu konuda çalışmalar yaptım.İyi bir tiyatroda oynamak istiyorum.HG'den sonra çok teklif aldım ama kendime uygun bir rol bulamadım,kendimi yenilemek istedim.Bol bol film izleyen,araştıran biriyim.Kendimi işime verdim.

Gelen teklifler neden kabul etmediniz? Yoksa çokkuralcı ve yasakçı mısınız?

Genelde bütün oyunculara sorulan bir soru bu ma oyuncunun kuralı olmaz.Rolüm için gereken herşeyi yaparım ama sinemada sırf olsun diye sonradan eklenen ,sırıtan sahnelerde tabiki oynamam.

Cem Yılmaz'dan size bir teklif gelmiş sanıyorum. Karşılıklı görüştnüz mü? Böyle bir teklif aldınız mı?

Cem Yılmaz'ın çevresinden geldi böyle bir proje olduğu. Cem2in yönetmenlik yapacağını duydum. Henüz ortada birşey yok ama gelirse oynarım seve seve.

İçinizden "Şu oyuncuyla oynasam ne iyi olur" diye düşündüğünüz oldu mu? Hayalnizde belli biri var mı?

Hayır,olmadı.Çünkü başarılı birçok jön var hepsi birbirinden iyiler.Türk sinemasında ki tüm 'yetenekli' oyuncularla oynamak isterim.

Haziran Gecesi'nde Özcan Deniz ile aranızda birşeyler yaşandı ya da yaşandığı ileri sürüldü.Diziden sonra görüştünüz mü?

Elbette halen Özcan ile görüşüyoruz.Dizilerimizin kritiklerini bile yaparız.Özcan benim çok iyi dostum.

Genç oyunculardan Özgü Namal geçen sene,Nurgül Yeşilçay bu sene altın portakal aldı.Ne düşünüyorsunuz?

İnanın ikisini de çok beğeniyorum,çok başarılılar.Allah nasip ederse bende birgün Altın Poratakal'da 'En İyi Kadın Oyuncu' seçilirim.

Oyuncuların çoğu,başrollerde bilinmeyen isimlerin oynamasına içerliyor ve bunu açıkça eleştiriyorlar.Sizde hiç tanınmadan Haziran Gecesi'nde başrol oynadınız.Bu konuda söyleyecek bir sözünüz var mı?

İyiki böyle bir soru sordunuz.Ben tiyatro bölümü mezunuyum ve tabii ki sürekli kendimi yeniliyorum.Herkes çalışarak yeteneğini arttırabilir,iyi bir oyuncu olabilir.Bazı mankenler şimdi oyunculuk yapıyorlar ve başarılı olanlar var.Önemli olan yeteneğini geliştirmektir,insan ne kadar torpilli olursa olsun o bir yere kadar götürebilir.

Kendinize özel zamanlarda neler yaparsınız? Mesela kitap okur musunuz?

Kitap okurum ama en çok film izlemeyi seviyorum.Bol bol da izliyorum.

Sporla aranız nasıl?

Sporla ilgiliyim.Bu yaz sörf yapmayı öğrendim.Ama daha çok ilerletmem lazım.Kış olduğu için doğal olarak ara verdim.Çağla Kubat ile tanışmak isterim.Çok başarılı bir sörfçü bu konuda benim idolüm.

Doktorlardan sonra hangi projeler var?

- Sinema filmi için italyan bir yönetmenden film teklifi var ama senaryo henüz gelmedi.Bir de dizi söz konusu. Bakalım,kısmet...

Haftasonu/Yaşar Çakmak

Nas Elmas Ropörtaj User_offline Nas Elmas Ropörtaj Report

Nas Elmas Ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nas Elmas Avatarlar
» Naz Elmas Kimdir ?
» Yaso İle Ropörtaj
» Bekir Aksoy Röportaj
» Paşhan Yılmazel Ropörtaj