Doktorlar Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Forum Sitesi

Doktorlar Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rolüne Hastanede Alıştı !

2 posters
YazarMesaj
YaSomm..!!
Admin
YaSomm..!!

Rolüne Hastanede Alıştı ! Empty
MesajKonu: Rolüne Hastanede Alıştı !   Rolüne Hastanede Alıştı ! Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 1:43 pm

ROLÜNE HASTANEDE ALIŞTI!

Resmi büyütmek için tıklayın

Show Tv'deki 'Doktorlar' Dizisinin Kadrosuna Bu Sezon Asistan Doktor Duygu Olarak Katılan Merve Sevi, Dizi Başlamadan Önce Cerrahları Gözlemlemek İçin Ameliyata Girmiş.

SHOW TV'DEKİ 'DOKTORLAR' DİZİSİNİN KADROSUNA BU SEZON ASİSTAN DOKTOR DUYGU OLARAK KATILAN MERVE SEVİ, DİZİ BAŞLAMADAN ÖNCE CERRAHLARI GÖZLEMLEMEK İÇİN AMELİYATA GİRMİŞ.
Doktorlar dizisinin yeni doktoru Merve Sevi, Habertürk'te Saba Tümer'in programında rolünü ne kadar ciddiye aldığını anlattı.

Sevi, 'Dizi başlamadan önce 2 tane gerçek ameliyata girdim. Biri sezeryandı, biri de safra kesesi ameliyatı. Hemşireye sormadık yani direk ameliyata girdim. Dayanabildim ama sezeryandan sonra doğurmaktan vazgeçiyorsunuz' dedi.

Diziye sonradan dahil olduğu için hemen başarılı olamadığını ve zamanla rolün oturacağını düşünüyor. Sevi'nin dizide en beğendiği ouuncu ise Kutsi olmuş:

'Onlar 2 yılda çok oturtmuşlar. Benim şu an 1. bölümde oynadığım asistan cerrah Duygu Hekimoğlu ile 3. bölümdeki oyunum çok farklı. Çünkü hemen başarılı olamadım. Doktor gibi yürümek, doktor gibi bakmak gerek. Ama ben mesela Kutsi'yi çok beğendim. Doktor o! Çok ilginç. Benim rolümün de 3. bölümde oturduğunu düşünüyorum. Ama daha oturacak çok şey var.'
~KarameL~
Admin
~KarameL~

Rolüne Hastanede Alıştı ! Empty
MesajKonu: Geri: Rolüne Hastanede Alıştı !   Rolüne Hastanede Alıştı ! Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 9:39 am

SağoL Canım

Rolüne Hastanede Alıştı !
1 sayfadaki 1 sayfası